Ні для кого не секрет, що в разі виникнення проблем зі здоров’ям, дуже часто від швидкості надання професійної медичної допомоги залежить життя людини.

  Тому, коли після створення Немирівського міського ЦПМСД постало питання відкриття в закладі пункту невідкладної медичної допомоги , в керівництва та депутатів міської ради сумнівів щодо його доцільності не було. Адже основний принцип стратегії розвитку громади – орієнтованість на людину. А здоров’я кожного члена громади - найвища індивідуальна та суспільна цінність. Усвідомлюючи всю важливість проблеми, міська рада зробила все можливе для ефективного задоволення потреби населення ОТГ в невідкладній допомозі.

  Розташований пункт на базі Немирівської лікарської амбулаторії забезпечує надання невідкладної допомоги медичний працівник із 44-річним стажем роботи, фельдшер Василь Сагайдак.

 

 

  «Сьогодні ми обслуговуємо невідкладні виклики не лише в м. Немирів, а й в усіх населених пунктах об’єднаної територіальної громади. За 4 місяці роботи вже обслужено більше 300 викликів. І для надання медичної допомоги населенню маємо все необхідне як діагностичне обладнання – сучасний електрокардіограф, апарат для вимірювання рівня глюкози в крові, тонометр,прилад для визначення насиченості крові киснем – так і повністю укомплектовану медикаментами та витратними матеріалами сумку-укладку», – повідомив Василь Андрійович нашому кореспонденту.

  В структурі викликів, як зауважив медичний працівник, переважають серцево-судинні проблеми, зокрема ішемічні стани, гіпертонічні кризи. Часто необхідно надавати допомогу при неврологічних захворюваннях, цукровому діабеті. Нерідко доводиться виїздити і до дітей. Трапляються і передані диспетчерами швидкої допомоги непрофільні виклики, травми, наприклад, або втрата свідомості.

  Жителі міста Немирів, кому в силу обставин довелось викликати «Невідкладну», задоволені як оперативністю так і якістю допомоги. Нам вдалось поспілкуватися із деякими пацієнтами і ось яку оцінку вони дають роботі пункту невідкладної допомоги.

  Олег Мельник : «У мене часті напади аритмії і Василь Андрійович не раз допомагав вирішувати проблему. Він - справжній професіонал!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Тетяна Шолубай: « Якби допомога не прибула вчасно і фельдшер оперативно та професійно не виконав усі необхідні маніпуляції, а потім доставив до стаціонару, все закінчилося б трагічно.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Юрій Маціпура: « Мій «мотор» не раз мене підводив. Тому, що означає « відлік іде на хвилини» переконався на власному досвіді. І кожного разу Василь Андрійович своїми вмілими діями відвертав непоправне. І жодного разу не чув, щоб чогось із необхідних ліків в сумці не виявилось , чи апарат ЕКГ підводив. Дякую за чуйне ставлення та професіоналізм!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  «Приємно чути позитивну оцінку нашої роботи, - коментує озвучене головний лікар Немирівського міського ЦПМСД Вадим Чернега. Якість медичної допомоги – це те, над чим постійно працюють усі співробітники КП «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради. І допомогу нашого засновника ми відчуваємо постійно. Сподіваємось, що і надалі наша співпраця на благо громади буде результативною.»