В рамках навчального візиту до міста Немирів представників охорони здоров’я ОТГ Сумської, Хмельницької, Рівненської та Чернігівської областей 26.09.2018р. відбулася презентація Комунального підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради.

  Тема заходу - « Успішні практики фінансування нової моделі первинної ланки медицини в ОТГ », мета якого перейняти досвід з питання функціонування Немирівського міського ЦПМСД в умовах фінансування за договорами з НСЗУ.

  Після виступу головного лікаря Немирівського міського ЦПМСД В.Чернеги гості мали можливість детальніше ознайомитись із роботою підприємства. Співробітники нашого Центру були приємно вражені коментарями, які почули на свою адресу. Представники первинки, які відвідали семінар, по доброму заздрили нашому матеріально-технічному оснащенню, сучасному інтернет-ресурсу, який використовується для супроводу медичної реформи, заробітній платі персоналу, а найголовніше – тісній співпраці підприємства та міської влади і тій фінансовій підтримці, яку Центр отримує від Немирівської ОТГ. Адже без розуміння проблем медичної галузі, без бажання влади йти в ногу з часом, більше того – в авангарді позитивних змін, самотужки виживати в умовах реформи медикам було б надзвичайно важко. Тому, оцінивши наші умови, напевно, не випадковими були слова, сказані гостями на прощання: «Побажайте нам усім жити так, як ви!»

  Презентацiя