Одна із українських приказок гласить : « Обіцяного три роки чекають, а на четвертий забувають». І , напевно, було чимало скептиків, які так і думали, коли міська рада задекларувала намір реконструювати старий корпус колишнього неврологічного відділення ЦРЛ .

  Але вони недооцінили амбітність влади Немирівського ОТГ, основне кредо якої – «Ми повинні бути кращими».

  І це не просто слова. Адже за досвідом господарювання в умовах реформи до Немирова вже неодноразово приїздили представники різних областей України.

  Під час останнього візиту представників медичної спільноти кількох областей мер міста поділився планами щодо переведення міського ЦПМСД із орендованого приміщення до власного, сучасного, обладнаного за всіма вимогами. І, як видно із фото , не забарився із виконанням обіцянки. Уже виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію приміщення і на днях у майбутньому міському ЦПМСД розпочалась заміна старих, пошкоджених вікон на нові, теплозберігаючі. На черзі – заміна покрівлі та внутрішні ремонтні роботи.

  Тож, сподіваємось, що в найближчому майбутньому жителі Немирівської ОТГ матимуть можливість отримувати медичну допомогу в самих комфортних умовах.