Доводимо до Вашого відома, що згідно з діючими нормативними документами   МОЗ   України  усі   діти  шкільного  віку  мають  пройти щорічний обов'язковий медичний профілактичний огляд.

Медогляд  проводиться  сімейним лікарем, з яким укладена декларація, у присутності одного із батьків або інших законних представників дитини.

За результатами  огляду видається форма 086-І/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» є обов’язковою і повинна бути надана загальноосвітній навчальний заклад на початок навчального року, тобто 1 вересня, разом з копією форми 063/о «Карта профілактичних щеплень» з даними про щеплення відповідно віку дитини.

З огляду на те, що медичні заклади працюють в умовах карантину, обумовленого  загрозою розповсюдження  вірусу COVID -19 , при проходженні профілактичного огляду необхідно виконувати протиепідемічні заходи, які передбачають:

- обов’язкову наявність захисних масок,

- дотримання безпечної дистанції,

- використання антисептиків.

Щоб уникнути скупчення, а відповідно, знизити ризики можливого контакту з вірусоносієм, рекомендуємо не відкладати  медогляд на останні дні серпня, а вже зараз узгодити дату відвідування медичного закладу з сімейним лікарем, з яким укладена декларація.

Адміністрація КП «Немирівський міський ЦПМСД»