Адміністрація Немирівського міського ЦПМСД звертає Вашу увагу,що в Україні зареєстрований четвертий в 2018 році випадок дифтерії.

  Це небезпечне гостре інфекційне захворювання. Єдиний спосіб захиститися від дифтерії і попередити розвиток важких ускладнень – вакцинація. Для дітей за Календарем щеплень, для дорослих – кожні 10 років (16,26,36 і т.д), а в разі захворювання при відсутності щеплень – негайно.

  У зв’язку із загрозою розповсюдження хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні та Немирівській ОТГ зокрема, наполегливо рекомендуємо Вам в найкоротші терміни спрямувати підпорядкованих Вам працівників до Немирівської лікарської амбулаторії на вакцинацію.

  Щеплення від дифтерії проводяться безоплатно вакциною для профілактики дифтерії та правця із зменшеним вмістом антигена АДП-М, яку застосовують для дорослих. Препарати мають сертифікат якості GMP, що гарантує, що продукція постійно виробляється і контролюється за стандартами якості, які відповідають її призначенню, та відповідно до вимог реєстраційного досьє.

  Вчасно проведена імунізація працівників допоможе уникнути можливих людських та матеріальних втрат у випадку захворювання.

  Дякуємо за розуміння та співпрацю!

  Головний лікар Немирівського міського ЦПМСД В.В. Чернега