Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»      є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України. Зазначений Проект презентують Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України », якими було підписано Меморандум про співпрацю.Проект  стартував 5 лютого 2020 року.

У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю.

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
Із кров’ю перемішана сльоза…
А батько сина, ще не відпускав…
Й заплакав Бог, побачивши загін,
Спереду – сотник, молодий, вродливий,
І  юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий…
І рани їхні, вже не їм болять,
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло
Як  крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

21.02.2014р.,  Людмила Максимлюк

ПАМ’ЯТАЙ!

ШАНУЙ!

НЕ ЗРАДЬ!

Домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! В Україні існують закони, які захищають Вас від насильства.

Телефонуйте на лінію довіри з запобігання домашньому насильству у Вінницькій області:

0800-75-04-75

Дзвінки безкоштовні та конфіденційні!

Дослідницький інтерес до психологічних проблем старіння пов'язаний з демографічними змінами у сучасному світі, що виражаються в тенденції до збільшення населення літнього і старечого віку.

Старість являє собою заключний період людського життя, початок якого звичайно зв'язують з поступовим відходом людини від участі в продуктивному житті суспільства. Точне хронологічне визначення границь старості (тобто визначення вікової межі між зрілістю і старістю) не є можливим через значні індивідуальні розходження в прояві ознак старіння. Останні у свою чергу, виражаються в поступовому ослабленні усіх функцій організму людини і пов'язані з цілим комплексом соціально-економічних, біологічних і психологічних причин.

ГРИП - гостре вірусне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Також можливе зараження через предмети домашнього вжитку, на які вірус потрапляє від хворої людини під час кашлю або чхання.

Грип має симптоми, подібні до ознак ГРВІ, але набагато небезпечніший. Зазвичай хвороба починається гостро.

ОСНОВНІ СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ:

  • різке підвищення температури тіла (більше 38 °С);
  • головний біль, біль у м'язах, суглобах, в животі, в очних яблуках, сльозотеча, утруднення носового дихання;
  • біль у горлі;
  • сухий кашель;
  • в окремих випадках - блювота і пронос;
  • у важких випадках можуть з'являтися носові кровотечі, судоми, короткочасна втрата свідомості.

Створіть майбутнє без раку. Час діяти зараз.

Щорічно 4 лютого у світі відзначається Всесвітній День боротьби проти раку. Цей День започатковано за ініціативи Міжнародного Союзу проти раку (UICC), найбільшої і найстарішої міжнародної онкологічної організації, 4 лютого 2000 року на Світовому саміті з боротьби проти раку в новому тисячолітті в Парижі. Паризька хартія спрямована на сприяння науковим дослідженням, профілактиці раку, поліпшенню обслуговування пацієнтів, підвищенню обізнаності та мобілізацію світової спільноти для досягнення прогресу в боротьбі з раком.

Мета проведення цього Дня - акцентування уваги громадськості на глобальних проблемах, пов'язаних з онкологічними захворюваннями, підвищення обізнаності населення про профілактику, фактори ризику, раннє виявлення та лікування.

У 2020 продовжується трирічна кампанія 2019 - 2021 «Я є і я буду», заклик до особистої прихильності і осмисленню, що може зробити кожен в боротьбі проти цієї хвороби, і який внесок зробити в кампанію проти раку. Кожен повинен розуміти, щоб створити майбутнє без раку, потрібно діяти вже зараз. При цьому, основна увага приділяється наступним завданням: вибір здорового способу життя, рання діагностика, якість життя, лікування для всіх.