Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Усіх громадян із Днем Соборності!

Фахівці CDC провели огляд літератури та виділили 9 проблем, які найчастіше з’являлися в заголовках світових медичних публікацій у 2019 р. Провівши паралель та врахувавши дані Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України, стало зрозуміло, що зазначені загрози стосуються і здоров’я українців.

  1. EVALI

( Перекладається як «травма легень, зумовлена вживанням електроних сигарет або вейпінгом»)

Фахівці Центрів з контролю та профілактики захворювань спільно з Управлінням з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами Сполучених Штатів Америки продовжують відзначати спалахи EVALI. Станом на 10 грудня 2019 р. CDC повідомили про 52 випадки смерті та 4009 випадків госпіталізації пацієнтів із цією патологією в усіх 50 штатах США. У бронхоальвеолярних змивах пацієнтів із EVALI вчені виявили ацетат вітаміну Е, що може бути можливою причиною захворювання. У вересні для боротьби з цим захворюванням був залучений Центр надзвичайних ситуацій.

Шановні друзі!

Вітаємо Вас з Новим 2020 роком

та Різдвом Христовим!!!

   Нехай ці свята принесуть усім радість, нові враження, надії та оптимізм. А прихід цього року буде яскравим і веселим, вдалим і цілеспрямованим.

   Нехай у Новому році на вас чекають лише приємні сюрпризи, чудові новини, удача та успіх. Колеги, друзі, близькі та родина радують вас своїм розумінням, підтримкою, надійним плечем.

   Любові, щастя, миру, злагоди та достатку Вам у Новому 2020 році!!!

Просимо звернути увагу, що з 1 грудня 2019 року в Немирівській лікарській амбулаторії  розпочинає лікарську практику Мартинюк Олег Миколайович, лікар загальної практики-сімейний лікар.

Коротка біографічна довідка: закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова в 1999 році за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина. Працював лікарем терапевтом, лікарем інфекціоністом. Медичний стаж 20 років.

Лікар буде обслуговувати усіх пацієнтів, задекларованих до Крушельницької О.М. (на період декретної відпустки) та укладати декларації про медичне обслуговування з усіма бажаючими.

Реформа первинного рівня медицини в ОТГ Вінниччини  впевнено демонструє високі результати.  Низка закладів охорони здоров’я громад успішно  перейшли на  систему державного фінансування від Національної служби охорони здоров’я України та розвиває галузь на місцях. Серед ОТГ Вінницької області, які  серед перших створили комунальні заклади первинної медицини – Немирівська міська  громада. Нещодавно КП «Немирівський  міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради отримав високу відзнаку «Лідер галузі – 2019». Про  шлях колективу закладу  до нагороди та  як вдалося збудувати якісну  і надійну систему охорони здоров’я первинного рівня в ОТГ, розповів головний лікар Центру  Вадим Чернега під час інформаційної зустрічі з питань комунікацій та діалогу, що пройшла за сприяння Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами рейтингового аналізу суб’єктів господарювання України, проведеного у 2019 році, Комунальне підприємство «Немирівський міський центр первинної медико–санітарної допомоги» Немирівської міської ради виборов звання «Лідер галузі 2019».

Визначаючи переможця, Національний бізнес-рейтинг брав до уваги такі результати роботи підприємства, як Золотий рейтинг серед суб’єктів господарювання України за сумою місць чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності: «Фінансові показники успішної діяльності», «Ділова активність», «Результативність та рентабельність», «Платоспроможність» за основним видом діяльності ( КВЕД- 86.10).

Міський голова Віктор Качур виконуючи делеговані повноваження Національного бізнес-рейтингу, вручив Свідоцтво про нагороду головному лікарю КП «Немирівський  міський  ЦПМСД»  Вадиму Чернезі, подякував йому за відмінну працю і побажав колективу, який він очолює, гідно утримувати зайняті високі позиції в медичному обслуговуванні населення Немирівської ОТГ.