До Всесвітнього та Європейського тижня імунізації тема якого «Наш спільний захист».

За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації. Метою Всесвітнього тижня імунізації є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку, особливо дітей від смертельних хвороб. 
Тема Всесвітнього тижня імунізації в цьому році - «Наш спільний захист». 
Також щороку в Європейському регіоні ВООЗ відзначається Європейський тиждень імунізації (ЄТІ), спрямований на просування вакцинації як ключового інструменту профілактики захворювань і збереження життів. У 2019 р кампанія з підвищення обізнаності людей про переваги вакцин пройде 24-30 квітня і буде присвячена «героям вакцинації» - людям, які роблять величезний внесок в роботу по забезпеченню захисту життів людей за допомогою вакцинації.

Європейський тиждень імунізації (ЄТІ) в 2019 р пройде в Європейському регіоні під девізом "Запобігти. Захистити. Прищепити." Його головна мета - підвищити обізнаність про важливість вакцинації. Крім цього, ЄТІ стане приводом для того, щоб віддати належне героям вакцинації - звичайним людям, які тим чи іншим чином роблять свій внесок в захист людських життів за допомогою вакцин.